KURUMSAL

Likit İzolasyon
20 yılı aşkın süredir su yalıtımı, zemin kaplama, bina güçlendirme, beton onarım ve bakım, endüstriyel boya ve araçlar konularında uzmanlaştık. Ekibimiz çok fazla deneyime sahiptir ve çeşitli zor durumlarla başa çıkma konusunda yeteneklidir. Görüş ve önerilerinizi aktif biçimde paylaşarak, başta ülkemiz olmak üzere İstanbulluların kentin yaşayan dokusunun bir parçası; etkileneni ve etkileyeni olmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Bundan önce ne yaptığımızdan çok bundan sonra ne yapabiliriz politikasını izleyerek su yalıtımında gelişen teknolojiyi takip ederek doğanın dokusunu bozmamak adına, insanların evlerinde, işyerlerinde eğlence mekânlarında alışveriş merkezlerinde rahat ve konforlu zaman geçirmelerini amaç edinerek değişen doğa koşullarını da hesaba katarak küresel ısınma faktörünün önüne geçmek adına değerli müşterilerimizi yalıtım konusunda bilinçli olmaya davet ediyor ve bizde gelişen teknolojiyi uygun fiyat ve kolay ödeme şartlarıyla siz değerli müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz...

01.

UYGUN FİYAT

Değerli müşterilerimizi yalıtım konusunda bilinçli olmaya davet ediyor ve bizde gelişen teknolojiyi uygun fiyat ve kolay ödeme şartlarıyla siz değerli müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz.

02.

KALİTELİ HİZMET

Bundan önce ne yaptığımızdan çok bundan sonra ne yapabiliriz politikasını izleyerek su yalıtımında gelişen teknolojiyi takip ederek siz değerli müşterilerimize kaliteyi sunuyoruz.

03.

DOĞRU PLANLAMA

İnşaat sektörüne, kent yaşamının dokusunu ve ritmini yansıtırken, doğru bir planlama ile en uygun fiyat ve üstün kaliteyi doğru planlama ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

04.

DENEYİMLİ EKİP

İşiniz ehli deneyimli bir kadromuz ile güncel teknolojiler doğrultusunda çevre bilinciyle hareket ediyor, en iyi hizmeti ve kaliteyi sizlere uygun fiyatlarla sunuyoruz.

05.

ZAMANINDA TESLİMAT

Sizin için zamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz! Likit İzolasyon olarak sağladığımız tüm hizmetlerimizde, sizlere hızlı ve zamanında teslimat politikası sunuyoruz.

06.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Bizim olmazsa olmazımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Sağladığımız tüm ürün ve hizmetlerde %100 müşteri memnuniyetini önemsiyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Ücretsiz keşif için aşağıdaki butona tıklayarak direk bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN ARA