HAKKIMIZDA

LİKİT İZOLASYON

LİKİT İZOLASYON 

Likit,  "Sıvı akıcı maddeler" anlamına gelmektedir.

İzolasyon, "Elektrik, ses ya da ısı veya su akımını engelleme" anlamına gelmektedir.

 

LİKİT İZOLASYON Firması, isminden de anlaşılacağı üzere sıvı bazlı yalıtım kimyasalları üzerinde faaliyet göstermekte ve bu alanda uzmanlaşarak tecrübe birikimini yeni teknoloji makine ekipmanlarını bünyesine katarak müşterileriyle paylaşmak isteğiyle başta su yalıtımı olmak üzere polyurea, sprey poliüretan köpük, spor saha zeminleri, poliüretan zeminler ve epoksi zemin gibi hizmetleri vermektedir.

Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet veren firmamız her türlü su yalıtımı ve zemin işleriniz için yeni nesil ürünlerle projelerinize mutlak çözüm üretir. Alanında uzman kadro ve teknolojik ekipmanlarla sizlere en iyi hizmeti vermek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Uygulamalarımızda şeçtiğimiz ürünleri gelişen teknolojiyi takip ederek doğanın dokusunu bozmamak adına, insanların evlerinde, işyerlerinde,eğlence mekanlarında, alışveriş merkezlerinde rahat ve konforlu zaman geçirmelerini amaç edinerek değişen doğa koşullarını da hesaba katarak küresel ısınma faktörünün önüne geçmek adına değerli müşterilerimizi yalıtım konusunda bilinçli olmaya davet ediyor ve bizde gelişen teknolojiyi uygun fiyat ve kolay ödeme şartlarıyla siz değerli müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz.